EasyGo Education

İngilizce eğitim sektörünün en büyük ve öncü kuruluşlarından olan EasyGo Education ilk olarak 1999'da Londra'da kurulmuş ve 2003 yılında Türkiye şubesini açarak yurtdışı deneyimli profesyonel Eğitim ve Yönetim kadrosuyla Türkiye'de hizmet vermeye başladı.
Günümüzün globalleşen dünyasında İngilizce tüm milletlerin kullandığı ortak bir dil oldu, dolayısıyla İngilizce bilmenin önemi gittikçe arttı. Türkiye'deki İngilizce eğitimi veren kurslar sadece gramer üzerine kurulmuş metotları takip ederek öğrencilerine İngilizce öğretirlerken EasyGo Education, tüm dünyada 1960 yılından beri uygulanmakta olan ve İngilizce anlama ve konuşmada en iyi metot olarak kabul edilen "Callan Method"u ilk defa Türkiye'ye getirdi.

EasyGo Education’ın İngilizce eğitimindeki en büyük hedefi öğrencilerini İngilizce anlar ve konuşur seviyeye getirmek ve İngilizce hakimiyetlerini geliştirmek.

EasyGo Education, İngilizce eğitimi konusunda benimsediği farklı, yenilikçi bakış açısı ve uyguladığı özel metotlara ek Türkiye’de bir ilke daha imza atarak, “What is this?” isimli İngilizce kelime öğreten kutu oyununu yarattı. Bu özel projeyi yurtdışındaki eğitim sistemlerinden yola çıkarak tasarlayan EasyGo Education, keyifli ve bireysel metotlarla herkese akıcı İngilizce konuşturma hedefine, bu oyun çerçevesinde çocukların da sosyalleşerek öğrenebilmesi hedefini ekledi.
Artık “What is this?” oyunu sayesinde yeni yıldan itibaren daha da çok insan İngilizceyi keyifle öğrenebilecek.

EasyGo Education hakkında daha ayrıntılı bilgi için:
www.easygoedu.com

ingilizce oyun
  ingilizce oyun

ingilizce oyun

ingilizce oyun ingilizce oyun

 

 
Copyright © EasyGo Education - What is This? İngilizce Kelime Öğrenme Kutu Oyunu © 2009

BASINDA BİZ  SATIŞ NOKTALARIMIZ | WEB TASARIM