GARANTİ ŞARTLARI

oynayarakogren.com olarak sitemizde yer alan tüm ürünlerin satışı, telif hakları yasasına uygun olarak yapılmaktadır. Bu doğrultuda satışını yaptığımız "İlim ve Edebiyat Eserleri" içerikli, telif hakları yasası kapsamınca kendisine firmamız tarafından "sorunsuz" ulaştırılan ürünlerin garantisi söz konusu değildir.

İADE ŞARTLARI

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünün, size yanlış veya ürün sayfasında yer alan özelliklerin dışında gönderilmesi durumunda; ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içinde iade etme hakkınız mevcuttur. İade ettiğiniz ürünün değiştirilmesi talebinize stok durumumuz kontrol edildikten sonra onay/ret verilecektir. İade edilen ürünün "değiştirilememesi durumunda" ise ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından en geç 3 iş günü içerisinde ürün bedeli size iade edilecektir.

Satışını yaptığımız tüm ürünler firmamız tarafından "kontrol edilerek" kargolanmaktadır. Bu nedenle size problemli (Ambalajı açılmış vb...) ulaşan ürünlerde "mutlaka" kargo görevlisine "zabıt" (Kargo görevlisinin imza-mührünü taşıyan, ürünün kargodan problemli çıktığına dair ayrıntılı bir durum tespit raporu) tutturmanız ve kargoyu "teslim almadan" iade etmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından en geç 3 iş günü içerisinde ürün bedeli size iade edilecek veya isteğiniz ve stok durumumuz doğrultusunda ürün değişimi yapılacaktır.

Müşteri memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir firma olarak size ulaşan ürün problemli olmasa dahi kargodan "teslim almayarak" hiçbir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz. Teslim alınan kargoların iadesi ise; tarafımızdan ürünün yanlış ve ürün sayfasında yer alan özelliklerin dışında veya arızalı gönderilmesi dışında söz konusu değildir.

NOT : Yukarıda iletilmiş iade şartlarını karşılayan ürünlerin iadesinde kargo ücretleri siz kullanıcılarımıza aittir.
 

ingilizce oyun
  ingilizce oyun

ingilizce oyun

ingilizce oyun ingilizce oyun

 

 
Copyright © EasyGo Education - What is This? İngilizce Kelime Öğrenme Kutu Oyunu © 2009

BASINDA BİZ  SATIŞ NOKTALARIMIZ | WEB TASARIM