SİPARİŞ VE TESLİMAT

Sitemizden sipariş vererek, ödemesini yapıp satın almış olduğunuz ürünlerin teslimatı, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından sipariş sırasında tarafımıza ileteceğiniz adres bilgilerinize yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünlerin teyitleri alındıktan sonra işlemler başlamaktadır. Sitemizden (oynayarakogren.com) yapmış olduğunuz alışverişlerde, sizler siparişinizi verdiğiniz ve ödemelerin tarafımıza ulaştığı andan itibaren fatura/ödeme bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmekte ve siparişlerinizin teslimat aşamasına gelebilmesi için bilgilerinizin doğruluğunun onaylanmaktadır. Kesinleşen siparişler, firmamız tarafından adresinize ulaştırılmak adına kargoya verilmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünler, sizlere ulaştırılmak üzere en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tarafımızdan 3 iş günü içerisinde kargolanmayan siparişleri iptal etme inisiyatifi ise siz kullanıcılarımızdadır. Kargoya teslim edilen paketlerin adresinize ulaşması (hava, yol, kargo şirketlerinden kaynaklı bir takım teknik sorunlar v.b. sebeplerden ötürü) değişkenlik gösterebilmektedir.

ÜRÜNLERİN TESLİM ALINMASI

Satışını yaptığımız tüm ürünler firmamız tarafından "kontrol edilerek" kargolanmaktadır. Bu nedenle size problemli (Kırık, Çizik vb...) ulaşan ürünlerde "mutlaka" kargo görevlisine "zabıt" (Kargo görevlisinin imza-mührünü taşıyan, ürünün kargodan problemli çıktığına dair ayrıntılı bir durum tespit raporu) tutturmanız ve kargoyu "teslim almadan" iade etmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından en geç 3 iş günü içerisinde ürün bedeli size iade edilecek veya isteğiniz ve stok durumumuz doğrultusunda ürün değişimi yapılacaktır. Ancak kırık, ezik, çizik vb. fiziki hasarlarla size ulaşmış ürünler için kargo görevlisine zabıt tutturmamanız halinde iade prosedürünün başlatılması söz konusu değildir.
 

ingilizce oyun
  ingilizce oyun

ingilizce oyun

ingilizce oyun ingilizce oyun

 

 
Copyright © EasyGo Education - What is This? İngilizce Kelime Öğrenme Kutu Oyunu © 2009

BASINDA BİZ  SATIŞ NOKTALARIMIZ | WEB TASARIM