What is this?

What is this? Oyunu 7 – 18 yaş grubu çocuk ve gençler için özel olarak hazırlandı. Oyunun amacı öncelikle İngilizceyi eğlendirerek öğretmek ve eğlendirirken yabancı dilde en büyük sorun olan kelime ezberlemeye bir çare olmak.

“What is this?” oyunu yurtdışında bir eğitim politikası olarak benimsenen, çocuklara ezber yerine sosyal aktivitelerle öğretme yöntemiyle meydana getirildi.

Genel İngilizce’de en çok kullanılan 1200 kelime baz alınarak hazırlanan What is this? oyununda hedef kelimeleri eğlenceli bir şekilde çocuklara öğretmek. What is This? kelime öğretimini, öğrenim kolaylığı açısından 1200 kelimeyi 20 kategoriye bölerek ve Türkçe karşılığı ve telaffuzlarıyla oyun alanına yerleştirerek, çocukların hem işitsel hem de görsel zekalarını kullanarak yaptırıyor. Böylece ezber yerine düşünerek ve görerek öğrenimi destekliyor ve bunu yarışma ve rekabetin keyfi ile birleştirerek eğleceli bir hale getiriyor.

Artık What is this?sayesinde, çocuklar ve gençler eğlenerek genel İngilizcedeki en önemli 1200 kelimeyi rahatlıkla öğrenebilecekler ve aileler çocuklarına “kelime ezberle” demek yerine “hadi oyun oynayın” diyebilecekler!

ingilizce oyun
  ingilizce oyun

ingilizce oyun

ingilizce oyun ingilizce oyun

 

 
Copyright © EasyGo Education - What is This? İngilizce Kelime Öğrenme Kutu Oyunu © 2009

BASINDA BİZ  SATIŞ NOKTALARIMIZ | WEB TASARIM